You are not logined user | Register

пн - вихідний
вт-пт 9:00-17:00
сб 9:00-16:00
нд 9:00-15:00

Ремонт і настройка швейних машин в Хмельницькому та області

Якщо у вас сталася поломка швейної машинки - приносьте її до нас і ми професійно відремонтуємо її. Також наші майстри здійснюють виїзди до приватних клієнтів, юридичних осіб і в державні установи по всьому Хмельницькому і Хмельницькій області.
Ми ремонтуємо побутові та промислові швейні машини, а також оверлоки. Всі інструменти для діагностики та усунення поломки швейної машини, а також оригінальні запчастини майстер привезе з собою. Це означає, що ремонт буде виконаний за один візит.

Переваги роботи з нами:

- оперативність, професіоналізм, багаторічний практичний досвід;
- фірмова гарантія на всі послуги та запчастини;
- рекомендації від досвідчених майстрів;
- знижки постійним клієнтам за довіру.

Типові несправності швейних машин

Швейна машинка не просуває тканину. В даному випадку може знадобитися заточка і регулювання зубчастої рейки по висоті або заміна зубчастої рейки. Якщо ослабла нажимна пружина, то достатньо її замінити, щоб відновити роботу швейної машини. Також необхідно виконати перевірку регулятора стібка і з'єднання деталей механізму.
Швейна машина рве нитку. Що можна зробити самостійно? По-перше, необхідно переконатися, що номер верхньої нитки відповідає номеру нижньої нитки. По-друге, перевірте, чи відповідають нитки типу тканини. По-третє, на що необхідно звернути увагу - відповідність номерів ниток і використовуваної голки. Також нитки можуть рватися через різного натягу. Якщо перевірка не показала жодних недоліків, то рекомендуємо запросити фахівця для діагностики і ремонту.
Швейна машина пропускає стіжки. Причин може бути декілька. Могла погнутися або затупитися голка, тоді досить її замінити. Не зайвим буде перевірити, чи правильно підібрані нитки і голка. Все перевірили? Переконалися, що верхня і нижня нитка заправлені правильно? Тоді рекомендуємо звернутися до досвідченого майстра.
В старих машинках, або пристроях, які давно не використовувалися варто переконатися, чи не застигло масло в робочих вузлах. Це може бути причиною повільної роботи.

Майстер по ремонту швейних машин

Якщо ніякі заходи не допомагають налагодити роботу пристрою, тоді потрібне професійне втручання. Самостійно шукати причину поломки, не знаючи будови пристрою, не рекомендується. Для цього потрібні певні знання, вміння, інструменти та досвід аналогічної роботи. Тим більше, що професійний майстер по ремонту швейних машин, не обмежиться тільки виправленням наявної неполадки. Він також:
- проведе техобслуговування;
- прибере пил;
- змаже маслом машинку;
- надасть гарантію на проведені роботи;
- дасть консультацію по експлуатації техніки.

м. Хмельницький, Львівське шосе (біля в'їзду на парковку "Ізіда").

(098) 820 22 00